HABERLER

Craig Shallahamer’dan Online Eğitimler

Oracle’ın tanınmış performans iyileştirme uzmanlarından Craig Shallahamer’ın online eğitimlerine TROUG üyesi olarak %20 indirimle erişebilirsiniz. Her biri 1 saat olan bu eğitimler, içlerinde 8 ile 10 arasında ayrı konuya değinmektedir ve hem veritabanı uzmanlarının hem uygulama geliştiricilerin faydalanabileceği şekilde tasarlanmışlardır. Eğitimler anlaşılabilir bir İngilizce ile ve HD kalitesinde hazırlanmış sunumlardan oluşmaktadır.

Şu an erişebileceğiniz eğitimler:

  • Tuning Oracle Using An AWR Report (1. bölüm)
  • Tuning Oracle Using An AWR Report (2. bölüm)
  • Utilization On Steroids
  • Using Skewed Performance Data To Your Advantage

Her eğitim $65’dan satılmaktadır (sertifika istiyorsanız $85). TROUG üyeleri aşağıdaki kodu kullanarak bir siparişlerinde (tek siparişte ister bir isterseniz tüm eğitimleri alabilirsiniz) %20 indirim kazanabilirler:

[strong]İndirim Kodunu görebilmek için üye girişi yapmalısınız![/strong] 

Bu indirim sadece Türkiye ve Azerbaycan’da yaşayan üyelerimiz için, ve sadece 22-28 Aralık arasında geçerlidir. Eğer indirim kodu çalışmazsa iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. Eğitimlerle ilgili sorularınız için Craig Shallamer’ın OraPub sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimlere göz atmak ve sipariş vermek için OraPub Sitesini ziyaret edebiliriniz.

book_opff_cover_front1aSmall Eğitim indirim kuponlarından bağımsız olarak, ayrıca bir kişiye Craig Shallahamer’ın Oracle Performance Firefighting kitabının ebook versiyonunu ücretsiz olarak veriyoruz. Oracle Performance Firefighting kitabında derin teknik detayları anlamanız için yüzlerce diyagram, gerçek hayattan alınmış sayısız örnek ve araştırma bulabileceksiniz. Bir el kitabı şeklinde hazırlanmış olan kitap Craig’in 25 yıllık deneyimini ve özeliikle Oracle sistemlerindeki uzmanlığını yansıtıyor.

Kitap karşılaşabileceğiniz performans problemleri için, sistematik metotlar gösterirken, Oracle internal yapısı hakkında da geniş bir bilgi sunuyor.

Kitap için çekilişe katılmanın, TROUG üyeliği dışında her hangi bir ön koşulu bulunmamaktadır. Kitabı kazanabilmek için Craig Shallahamer’dan eğitim sipariş etmek gerekmemektedir. Katılımcılar arasından kazanan çekilişle belirnecektir.

Kayıt süresi sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı