A Day of Real World Performance 2015

TROUG olarak, Real World Performance Trio olarak bilinen Tom Kyte, Andrew Holdsworth ve Graham Wood’u Elite World Hotel’de misafir ettik. Etkinliğe katılım oldukça iyi seviyedeydi. Sosyal medyadan duyurulduğundan buyana yüzlerce kişinin başvurduğu bu etkinliği ancak şanslı bir azınlık takip edebildi. Bu bağlamda etkinliğe katılım ilgi gösteren ve salonu bugün dolduran tüm Oracle gönüllülerine de ayrıca teşekkür etmek gerek. Çok güzel paylaşım ortamı oluştu.

realworldperformancetour

2012’de yine TROUG’un davetlisi olarak bizlerle olan Tom Kyte, Andrew Holdsworth ve Graham Wood, bu yıl sunumlarının içeriğini bir hayli değiştirmişler ve günümüze uyarlamışlar. Bu değişime hayran kalmamak elde değildi. Bildiğimizi düşündüğümüz bir çok konuyu farklı açılardan değerlendirip, inanılmaz demolar yapıp anlatıkları konuları simüle ettiler. Bu bağlamda sunumların ve etkinliğin çok faydalı geçtiğini söylemek yanlış olmaz.

rptrio

Sunumlar başından sonuna kadar oldukça ilgi çekici ve etkileyiciydi. Özellikle Tom Kyte’ın kitaplarından okuyup öğrendiğimiz bir çok konuyu, kendi mizacı ve anlatımı ile canlı dinlemek oldukça keyifliydi. Gerek Tom Kyte’ın gerekse Graham ve Andrew’ın paylaşımları hem developerlar, hem de veritabanı uzmanları için oldukça değerliydi.

Etkinliğin resmi sayfasından sunum içerikleri hakkındaki bilgilere erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın